מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט. גם הדירות הכי קטנות, שנראה שהן מרוהטות בפשטות, קשות מאוד להובלה. כיום אנו זקוקים ליותר ויותר חפצים בחיי היומיום שלנו, החל מכלי מטבח ועד לבגדים ונעליים. העלייה ברמת החיים מאפשרת לכולנו לרכוש חפצים רבים, ואנו לא שמחים במיוחד לוותר עליהם בשביל להקל על העברת הדירה. כשאנו מתחילים לארוז, אז רובנו מגלים בתדהמה כמה חפצים צברנו.

עצם עניין האריזה, שנראה כדבר פשוט כל כך, למעשה מתגלה כדבר מורכב ביותר כשזה מגיע להעברת דירה. העניין הוא שיש להעביר את הכוסות והקריסטלים וששום דבר לא ישבר. הובלות דירה זה לא רק העברת חפצים, אלא העברת חיים שלמים של משפחה לדורותיה. חלק מהחפצים בעלי ערך סנטימנטלי החורג בהרבה מהערך הריאלי שלהם. הדבר החשוב ביותר בהעברת כל אותם הדברים השבירים והיקרים ללב המשפחה זה אריזה נכונה. כיום אין חברת הובלות שלא מציעה שירותי אריזה, ואנשים שרוצים להעביר את הדירה שלהם בבטחה אכן לוקחים את השירות הזה. אריזה מקצועית לא רק שומרת על תקינותם של החפצים בזמן האריזה, אלא גם מקצרת את זמני האריזה בעבור בעלי הבית.

כשאתם עומדים בפני הובלת דירה, חשוב מאוד לשים לב גם לחפצים הגדולים במיוחד ולבדוק האם יש אפשרות להוציא אותם מהדירה הישנה ולהכניס לדירה החדשה. דגש מיוחד יש לשים לפסנתרים ולג'קוזי. חפצים אלו לא נכנסים למעלית ולא עוברים בגרם המדרגות. הפתרון היחיד הוא הובלת דירה עם מנוף, שיכניס ויוציא את החפצים הללו דרך החלון. אם אתם יודעים שתזדקקו לשירות הזה, תבדקו מראש שאתם פונים לשירותי חברת הובלות שמסוגלת לספק לכם את השירות.

יש לזכור שבמהלך העברת הדירה יצוצו כל מיני קשיים שלא יכולתם לצפות אותם קודם. יכול להיות שתצטרכו יותר ממשאית אחת, יכול להיות שתזדקקו לעוד מובילים, ועוד שלל בעיות בלתי צפויות. לאור האמור, כדאי לפנות לחברה גדולה ומנוסה, המסוגלת לתת פתרונות לכמה שיותר נושאים.

ישנן חברות הובלות הנותנות שירותי העברת דירות 24 שעות ביממה. לפעמים זה נראה קצת מצחיק, למה שמישהו ירצה לעבור דירה באמצע הלילה. יחד עם זאת, תחשבו על זה שוב. העברת דירה בשעות מאוחרות תחסוך לכם יום חופש מעבודה. פרט לכך, העברת דירה בשעות שהן לא שעות עומס תקצר את זמני הנסיעה כי אין פקקים ותמנע מכם את העצבים שבוויכוחים עם נהגים עצבניים שיוצאים לעבודה או חוזרים הביתה. תזכרו שמשאית העברת הדירה תחסום חלק מהדרך, והוויכוחים יהיו בלתי נמנעים.

פירוק והרכבה של רהיטים זה חלק בלתי נפרד מהעברת דירה. תבדקו האם חברת ההובלה שלכם מספקת את השירות ומי הם אנשי המקצוע שעושים זאת. לפרק זה עניין אחד, השאלה היא האם הם יכולים גם להרכיב הכול בחזרה, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם על הרצפה בלילה הראשון שלכם בבית החדש.

תהליך העברת דירה אינו פשוט, אך יש אפשרות להקל עליו אם פונים למקצוענים אמיתיים.
איגוד הובלות מציע לכם מגוון רחב של פתרונות ושירותים בכל הקשור להעברת דירה.

למה כדאי לבחור בחברת איגוד הובלות?

תקן ISO 9001 הובלות

  • חברת הובלות עם תו תקן ISO 9001:2000
  • הובלות מהירות עם כיסוי ארצי מלא
  • מרכז שירות טלפוני ואונליין באתר
  • צוות מקצועי ומיומן עם נסיון עשיר
  • הובלות מכל הסוגים במחירים מעולים!

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים