אנו בחברת איגוד הובלות מתגאים במתן שירותי הובלות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימת דגש על מהירות ואדיבות. צי משאיות, צוותי מובילים מנוסים ומרכז שירות מתקדם מעניק פתרונות הובלות מתקדמים במחירים אטרקטיביים לכל עיר בישראל.

טלפון להזמנת הובלת דירה צלצלו: 1800-270-170

שירותי הובלות מגוונים:

מתוך רצון תמידי לשפר את איכות השירות הקמנו מערך לוגיסטיקה מתקדם אשר מאפשר לנו לספק שירותי הובלות מותאמים לצרכי הלקוח. בין אם אתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות לסטודנטים ורווקים ובין אם אתם זקוקים לשירותי הובלת עסקים גדולים לבחור בחברת איגוד הובלות זה צעד חכם.

  • הובלת דירה – כולל מחשבים וציוד עדין, פירוק והרכבת ריהוט
  • הובלות קטנות – הובלות מהירות עבור דיירים להם אין תכולה רבה להעביר
  • הובלת משרד – הובלת משרדים מבוטחת בכל קנה מידה ולכ יעד בצורה מהירה ומקצועית
  • הובלת חנויות – הובלת רשתות מזון, חנויות בגדים, חנויות קמעוניות ועוד
  • הובלות עם מנוף – הובלות מיוחדות באמצעות מנוף עד לגובה של 12 קומות
  • הובלה עם אריזה – הובלה הכוללת אריזת תכולת הבית או המשרד
  • שירותי אחסנה – אחסון ציוד, דירות ומשרדים בצורה מאובטחת

הובלת דירה

הובלת דירה כדאי לעשות עם המומחים. אנו בחברת איגוד הובלות מספקים שירותי הובלת דירה כבר למעלה מ20 שנה ומביאים איתנו נסיון עשיר, רמת שירות גבוהה ושירותי הובלות מהירים לכל יעד בישראל. אנו מספקים שירותי הובלת דירה בכל קנה מידה החל מהובלת דירה קטנה, הובלת חדר ואפילו הובלת ציוד בלבד ועד הובלת דירות גדולות למשפחות עם ילדים הכוללות ציוד רב. איתנו תהנו מהובלת דירה מסודרת במחירים מעולים!

הובלות קטנות

הובלות קטנות הן הובלה של פריטים מועטים אשר לא מחייבים שימוש בצוות מובילים גדול וניתן לבצען תוך זמן קצר. הובלות קטנות הן הבחירה המועדפות על רווקים, סטודנטים, צעירים וכל מי שאין לו המון תכולה להוביל. לצד מבצעים מיוחדים לסטודנטים אנו מספקים שירותי הובלות קטנות במחירים מיוחדים. איגוד הובלות – לשירותכם.

הובלת משרד

אנו בחברת איגוד הובלות מבינים עד כמה חשוב כי הובלת משרד תתנהל בצורה מהירה ומסודרת. אחרי הכל, כל יום בו המשרד שלכם ממתין עולה לכם כסף. עם איגוד הובלות תהנו משירות הובלת משרד על ידי צוות מובילים מקצועי ומנוסה בביצוע הובלות משרדים כבר למעלה מ20 שנה! צלצלו היום שיחת חינם 1800-270-170 ותהנו משירות הובלת משרדים עם המומחים.

הובלת חנויות

אלפי בעלי חנויות משנים מיקום בכל שנה ובשל מגוון הציוד זקוקים למעבר קל ומהיר בצורה מסודרת. איגוד הובלות מציעה שירותי הובלת חנויות עם צוות מובילים מקצועי, חומרי אריזה יעודיים בהתאם לחנות שלכם ושירות הובלות עם צוות מובילים מנוסה!

הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף או כמו שהוא נקרא בתחום, מעלית משא. הוא כלי מעולה אשר מקצר את זמן ההובלה, מאפשר הובלת פריטים מורכבים כמו פסנתר, יצירות אומנות וכו'. מעלית משא היא מנוף אשר פורק את הציוד שלכם ישירות מהצלע החיצונית של הבניין מבלי להשתמש במדרגות ויכול להעלות כמויות גדולות של ציוד בכל פעם.

הובלה עם אריזה

הובלת דירה או הובלת משרד הוא לבדו אירוע אשר דורש זמן והכנה. רבים מלקוחותינו לא יכולים בשל מגבלות של זמן או מעדיפים להזמין שירותי אריזה לצד שירותי הובלה. אנו מספקים שירותי הובלה עם אריזה על ידי צוות מקצועי ומיומן באריזה כולל אריזת מחשבים וציוד רגיש, פירוק והרכבה של רהיטים, אריזת חפצי אומנות וכלי נגינה ועוד. מעוניינים בשירותי הובלה עם אריזה? איגוד הובלות – חברת ההובלות של ישראל לשירותכם!

שירותי אחסנה

לצד שירותי הובלות מגוונים מספקת חברת איגוד הובלות שירותי אחסון לציוד ותכולה של דירות ומשרדים בין שינוי כתובות. אחסנת הציוד תתבצע במחסנים הנהנים מאבטחה 24/7, בידוד אשר שומר על טמפרטורה קבועה ועוד.