בכדי לעבור דירה ולהנות ממעבר דירה או ליתר דיוק הובלת דירה פשוטה ויעילה, חברת הובלות איגוד הובלות מציעה לכם צ'ק ליסט של משימות אותן יש לבצע טרם ההובלה ובמהלכה. הדפיסו עמוד זה וסמנו לצד כל משימה האם היא בוצעה. מילוי דף המשימות תשאיר אתכם פנויים למשימת פיקוח ביום ההובלה ותפחית משמעותית את הלחץ הטבעי המתלווה לרובינו ביום המעבר.

מטלות לפני הובלה

  • הפרדה בין מוצרים שנועדו להובלה לפריטים שתובילו באופן עצמאי או שלא תובילו כלל. סימון מוצרים אלה באופן ברור ימנע בלבול וטעויות ותזכיר לכם ליידע את חברת ההובלות לא להוביל פריטים אלה.
  • השאירו את כל המסמכים הנוגעים להליך ההובלה יחד ובאופן גלוי ונגיש.
  • הכינו ארגז המכיל את הפריטים החשובים לילדכם וסמנו אותו בעדיפות עליונה. לאחר סיום ההובלה הודיעו לחברת ההובלות על חשיבות הארגז, וארגז זה יהיה בין הראשונים לפירוק כדי להעניק לילדכם את התחושה הנעימה של שגרה מוכרת, תחושה כל כך חשובה בעת מעבר דירה.
  • ארגז דומה הכינו לבעל החיים שברשותכם מסיבות דומות
  • מצאו סידור לילדים ולבעל החיים כדי שלא יהיו בסביבה בעת ההובלה. עם סיום העמסה מומלץ להביא את הילדים ולהראות להם שכל חפציהם נמצאים על המשאית על מנת שיבינו שהם לא נעלמו ושהם עושים את דרכם למשכן החדש.
  • מעבר דירה הוא זמן מצוין להפטר מפריטים ישנים ולא נחוצים. לאחר שסיימתם לפנות הכל פנו גם את פחי האשפה כדי שביום ההובלה יהיה מקום בפחים.
  • הכינו מקום חנייה לרכב ההובלה. במקומות עם חנייה מרובה לרב ניתן למצוא מקום למשאית אך בערים עם מצוקת חניה כמו שכונות רבות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט, בקשו מחברים לחנות בקרבת הבית כדי שיפנו את רכבת והחנייה תתפנה עם הגעת משאית ההובלה. ככל שהמשאית תחנה קרוב יותר לדירה כך תהליך ההובלה יהיה זריז יותר
  • פנו מכשולים אשר עלולים להפריע למהלך ההעמסה והפריקה של הציוד. מעבר פתוח יזרז את המעבר ויסיים אותו בהקדם. פנו עציצים, ואדניות, שטיחים ושטיחונים כולל את שטיח הכניסה שנמצא מול דלת הכניסה. מוביילים ופעמוני רוח יכולים להפריע גם הם ולבסוף שחררו את הקפיץ מדלתות קפיציות כדי שלא יסגרו במהל ההעמסה.
  • הבליטו וסמנו פריטים מיוחדים הדורשים טיפול מיוחד. פריטים שבירים יש לסמן כשביר כמו גם את הכיוון של הארגז כדי למנוע שבירת פריטים.
  • דאגו למובילים וזכרו כי מדובר בעבודת פיזית קשה. מחווה פשוטה כמו כיבוד קל ושתייה קרה חשובים למובילים ותשמור עליהם ערניים ואנרגטיים.

טיפ למובילים?

גובה הסכום ואופן החלוקה תלוי בכם. בין אם אתם בוחרים לתת טיפ למנהל הצוות שיחלק בין המובילים או בין אם אתם בוחרים לתת לכל אחד בנפרד, זכרו להכין את הכסף מראש.

עם תום העמסה רשמו לנהג את הכתובת החדשה ומספר הטלפון שלכם בו אתם זמינים במהלך היום. קחו מהנהג ומראש הצוות את מספרי הטלפון שלהם. סירקו את הבית וודאו כי לא נשאר כלום מאחור וכי כל הפריטים שהיו אמורים להצטרף להובלה אכן נמצאים על המשאית. בדקו ארונות, מגירות, חדרי אמבטיה, בוידעם ושאר מקומות אחסון אפשריים.

המון בהצלחה, איגוד הובלות – חברת ההובלות של ישראל!

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים