כאשר מבקשים לבצע הובלת חברה גדולה זה ברור כי יש צורך בחברת הובלות מסוג אחר. הובלות גדולות מחייבות רמת רצינות, סדר ונסיון החל מרמת המוביל ועד לרמת נציג החברה במשרדי חברת ההובלות. בנוסף יש צורך בחברת הובלות עם ציוד לוגיסטי וצי משאיות המאפשר הובלת חברת מהירה

חברת איגוד הובלות מתגאה במתן שירותי הובלות לחברות, מפעלים ומוסדות גדולים ברמה הגבוהה ביותר עם צוות מנוסה של מובילים, מנהלי צוותים ומומחי לוגיסטיקה אשר ילוו אתכם לאורך כל תהליך המעבר. אנו ערוכים לספק מענה להובלה בכל גודל כמו לדוגמא הובלת משרדי ההנהלה של חברת ת.ה.ל מהנדסים.

מתוך אתר חברת ת.ה.ל מהנדסים:
"תהל מלווה את התפתחותה הכלכלית של ישראל מאז שנות החמישים. בתחילת דרכה סיפקה פתרונות לבעיות של המדינה הצעירה והצומחת, ובהמשך פנתה וסיפקה פתרונות לצרכיהן של מדינות מתפתחות באסיה, אפריקה, אירופה ואמריקה הלטינית. כך רכשה תהל מיומנויות מתאימות במיוחד לחברות מתפתחות ובמקביל החלה ליישם טכנולוגיות מתוחכמות במדינות מתועשות"

חברה ת.ה.ל היא חברה אשר עוסקת בתשתיות מים בממדי ענק. חברת ת.ה.ל הזמינה הובלת משרדי ענק אשר מורכבים מ-450 עמדות עבודה וכ-50 חדרי מנהלים בתהליך הובלת משרדים שארך כשבוע עבודה מלא!

בפרויקט ת.ה.ל נעשה שימוש במנופים כחלק מההובלה כיוון שגילו של הבנין הו הייתה ממוקמים משרדי חברת ת.ה.ל הוא 40 שנה (ברח' אבן גבירול, ת"א) והיה בניין עם גרמי מדרגות צרים וללא מעלית בנוסף קנה המידה של הובלת משרדי ת.ה.ל אשר כלל 5 קומות של משרדים ושטח כולל של 4000 מטר רבוע דרש שימוש במנופים כדי לקצר את זמן ההובלה.

מבנה פרויקט הובלת משרדי ת.ה.ל:
אריזה של כל תכולת המשרדים לרבות חפצים אישים של עובדים, ניירת, ציוד מחשבים, ציוד משרדי ועוד. פירוק והרכבה לכל הריהוט הגדול והעמסה למשאיות, העברה ואריזה של מחסני ארכיב כ1500 ארגי קלסרים, התקנת תשתיות תקשורת במשרדים החדשים, אריזה חכמה ועיטוף של כל הריהוט הנדרש, שימוש במנופים מלגזות משאיות ועגלות שינוע

איגוד הובלות – לוגיסטיקה של מקצוענים!

בפרויקט הובלת משרדי ת.ה.ל השתתפו 5 מנהלי עבודה אשר פיקחו על צוותי מובילים בזמן שהם אורזים, מפרקים ריהוט גדול, מעמיסים למשאיות בצורה שתאפשר פריקה מהירה לפי קומה ואיזור במשרדי החברה החדשים, 7 משאיות של הובלות אשר הוקדשו לפרויקט הובלת משרדי ת.ה.ל לאורכו של כל השבוע וארבעים מובילים מנוסים.

הובלת גדולות עושים עם המומחים – איגוד הובלות

תקן ISO 9001 הובלות

  • הובלת חברות בתקן ISO 9001:2000
  • צוותי מובילים גדולים ומנהלי עבודה מיומנים
  • צי משאיות, מנופים ומעליות משא הגדול בישראל
  • שירות הובלת משרדים מהיר בפריסה ארצית
  • שירות מעולה וליווי מלא לכל אורך הפרוייקט

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים