כאשר שוקלים לעשות הובלת עסק גדול יש לבחור בחברת הובלות מקצועית אשר תוכל לתת לכם מענה מקצועי. לצד ניסיון עשיר ויכולת לוגיסטית להפעיל במקביל צוותי מובילים רבים יש צורך בצי משאיות הובלה, ציוד הובלות נלווה ומנהלי שטח מקצועיים.

איגוד הובלות היא חברת ההובלות המנוסה והגדולה בישראל ובפרויקט אפקון הדגמנו את היכולת שלנו לספק פתרונות הובלה בכל קנה מידה בצורה יעילה ומקצועית גם כאשר מדובר בהובלת מפעל יצרני פעיל כמו אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ.

מתוך אתר אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ:
מכתב המלצה - אפקון
אפקון בקרה ואוטומציה בע"מ, חברת בת בקבוצת אפקון תעשיות, נמנית עם הגדולות והותיקות בחברות העוסקות בתחומי הבקרה התעשייתית הממוחשבת ,בקרת מבנה, מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות ביטחון, ומגוון רחב של פתרונות למערכות בקרה ושליטה משולבות. אפקון נוסדה בשנת 1979 ונחשבת לבית המערכות System Integrator הגדול בישראל.

חברת אפקון היא למעשה מפעל גדול בו מועסקים כ300 איש והם נזדקקו לשירותי הובלות מאיזור התעשייה של פתח תקווה לסגולה. סוג ההובלה דרש תפעול של צוותי מובילים רבים (כ-שמונה צוותי מובילים). זאת היא הובלת עסק בקנה מידה גדול והיה צורך לבצע הובלת מכשור רב, ציוד משרדי מגוון של משרדים רבים, הובלת מחסנים מלאים בציוד מורכב, הובלת חדרי תקשורת, הובלה של גלילים גדולים של כבלים לחשמל, הובלת בלונים של גז במשקל של מעל טונה ועוד ציוד רב.

אין צורך להוסיף כי הובלת עסק בקנה מידה כזה דורש יכולת לוגיסטית מורכבת. בפרויקט הובלות זה הפעלנו 8 משאיות ו8 צוותי מובילים אשר עבדו בתיאום עם מנהלי צוות שטח אשר מומחים בביצוע הובלות של חברות ועסקים גדולים. ההובלה כללה הובלת מחסנים גדולים של ציוד, בית מלאכה ועוד.

למה כדאי לבחור בחברת איגוד הובלות?

תקן ISO 9001 הובלות

  • הובלת חברות בתקן ISO 9001:2000
  • שירותי הובלות  לחברות ועסקים בכל קנה מידה!
  • צי משאיות גדול ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות מהיר בפריסה ארצית
  • מחירים אטרקטיביים לכל סוגי ההובלות

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים