בימנו, ניתן לראות תחת כל עץ רענן "חאפר", המתיימר להיות "חברת הובלות". שוק ההובלות הגיע לכדי מצב קטסטרופאלי. ביטוח רכוש בהעברה הוא עניין מרכזי בחוסר היכולת של אותם "חאפרים" לספק שירותים של חברת הובלות מתקדמת. שיקול מרכזי בבחירת חברת הובלות שתבצע עבורכם את פרויקט המעבר הוא בחינת פוליסת הביטוח שלה. לצערנו, למרבית חברות ההובלה הקטנות (קל וחומר ל"חאפרים") שמתיימרים לספק שירותי הובלה מתקדמים אין ביטוח כזה.

כיום, לחברות ההובלה הגדולות והמובילות בישראל יש אפשרות לתת מענה ביטוחי לנזקים שעלולים להיגרם בזמן המעבר. העניין, כמובן, בא לידי ביטוי במחיר.

חברת הובלה מתקדמת, אשר מעבירה את התכולה ע"פ תו התקן האיכותי להובלת תכולות וסחורות, תשלח ביום המעבר משאיות קונטיינר סגורות, המופעלות באמצעות רמפה הידראולית. בשיטות הובלה מתקדמות, לרבות רמפה הידראולית ומעלית חיצונית, יוכל צוות העובדים להבטיח את תקינותה ושלמותה של התכולה. בנוסף לכך, הכיסוי הביטוחי של חברת ההובלה ייתן מענה בעת הצורך.

למעשה, קיים מכלול של גורמים המבטיחים את תקינותה ושלמותה של התכולה, ורק אחד מהם הוא הכיסוי הביטוחי. חברת הובלה המספקת שירותי הובלות מתקדמים לא תזדקק בסופו של יום להפעלת הביטוח, ותמנע מראש כל נזק שעלול להיגרם לתכולה.

מכלול גורמים זה (ניתן לקרוא בהרחבה על צוותי עובדים, צי רכבים, חומרי אריזה ושיטות הובלה מתקדמות) מצריך מצד חברת ההובלה הוצאות שנתיות כבירות.

כעת, נחזור לאותן חברות הובלה קטנות (המחזיקות משאית או שתיים) או לא עלינו ל"חאפרים" (מובילים בעלי משאית פתוחה או טנדר גדול) – כל אלה אינם יכולים לשאת בהוצאות הנלוות לאספקת המשאבים הרלוונטיים. טעויות הנובעות מחוסר כוח-אדם, אי זמינות חומרי אריזה מתאימים וחוסר מיומנות הצוות יובילו ליום מעבר מאוד מצער, מדכא ומייגע ללקוחות.

מבחינה ביטוחית, חשוב לוודא כי הרכבים תקינים ומתאימים להובלת התכולה המבוקשת. כמו-כן כי נהג הרכב ותיק, מנוסה ומקצועי. יש מבטחים המוציאים מכלל כיסוי נזק שנגרם כאשר הרכב נמצא בשימוש למטרות שאינן מטרות עסקיות. לכן, חשוב לוודא כי החברה שבחרתם היא חברה בע"מ, בעלת רישיון מוביל של משרד התחבורה, תעודות יושר ואמינות ותעודות ניהול חשבונות וספרים כחוק.

בבחינת פוליסת ביטוח, חשוב לשים לב לסוג התכולה המבוטחת כמו-גם להיקף הביטוח. פוליסה ראויה היא כזאת הנותנת ביטוח ממשקוף למשקוף. חשוב להדגיש – פריקה וטעינה רלוונטיים לא פחות מההובלה עצמה.

"איגוד ההובלות" הינה חברה הקיימת כשלושה עשורים. כאחת החברות הגדולות בישראל, "איגוד ההובלות" מחזיקה בפוליסת ביטוח רחבת היקף של עד 600,000 ₪ למשאית, הנותנת כיסוי ביטוחי להעברת כל סוגי התכולות למעט חומרי נפץ, חומרים דליקים וחומרים העשויים להתפוצץ. מספרי רישוי המשאיות מפורטים ברשימת הפוליסה, ומרבית הנהגים עובדים בחברה מעל עשר שנים.

פוליסת הביטוח הענפה שלנו מכסה את הרכוש כנגד סיכוני אש, ברק, התפוצצות, התהפכות או התנגשות הרכב המעביר, וכמו-כן גם כנגד נזק העלול להיגרם בעת טעינה ופריקה.

בעוד שחברות ביטוח רבות מגבילות את הכיסוי לסיכוני פריצה ושוד לשעות האור בלבד (מזריחת החמה ועד שקיעתה), ל"איגוד ההובלות" כיסוי ביטוחי גם למי שמעביר את רכושו בשעות הלילה או מצריך חניית הרכב על הסחורות שבו בשעות החשכה. הרחבות נוספות אותן ניתן למצוא בפוליסת הביטוח של "איגוד ההובלות" בלבד: סיכוני סערה וסופה ונזקים אחרים הנגרמים ע"י מים (כולל מי גשמים) לרכוש הנמצא בתא מטען סגור וסיכון של נזק הנגרם ע"י עצירה פתאומית או נפילה של חבילה שלמה. בדרך-כלל, המבטח מתנה כיסוי זה באריזה נכונה ובקשירה נאותה של הרכוש המובל לדפנות תא המטען – כראוי לסטנדרט עבודתם של עובדי "איגוד ההובלות".

הובלה בטוחה עושים עם המומחים – איגוד הובלות!

תקן ISO 9001 הובלות

  • הובלות בתקן המתקדם ISO 9001:2000
  • צוותי מובילים מנוסים בביצוע הובלות מכל סוג!
  • מרכז שירות טלפוני מקצועי לעסקים ופרטיים
  • הובלות מהירות עם ביטוח לכל יעד בישראל
  • הובלות לעסקים וללקוחות פרטיים במחיר אטרקטיבי

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים