הובלת משרד היא לא עניין של מה בכך. כמות הניירת, הציוד המשרדי והריהוט המשרד שצריך לעבור בצורה סופר מסודרת אל המשרד החדש מחייבת פנייה אל חברת הובלות מקצועית!

טלפון צלצלו עכשיו להזמנת הובלה: 1800-270-170

הובלת משרד מהירה

פעמים רבות ובמיוחד בערים גדולות אל נוכח שוק הנדל"ן הלחוץ של ישראל זקוקים בעלי משרדים לשירותי הובלת משרד מהירה. אין ספק, כל יום בו המשרד עומד הוא יום שעולה לבעל המשרד המון כסף ועוצר את העבודה כלומר כרגע גם לא מרוויחים. אנו בחברת איגוד ההובלות מספקים שירותי הובלת משרדים מהירה עם צוות מובילים מנוסה ומיומן בפריסה ארצית מלאה.

הובלת משרד גדול

כאשר מתכננים לבצע הובלת משרד גדול / מורכב יש צורך לפנות אל חברת הובלות מנוסה בביצוע הובלות גדולות. זה לעולם לא דבר פשוט כיוון שיש לרוב המון ציוד, ניירת, ציוד משרדי אישי, תיקיות וארוניות אחסון ואביזרים נלווים אותם יש למקם ישירות במיקום הרצוי במשרד החדש. תכנון נכון יכול לחסוך לכם זמן רק בתהליך הפריקה של הציוד במשרד החדש ולאפשר לכם לחזור אל עבודה תקינה בצורה מהירה ומסודרת.

טיפים לפני הובלת משרד

עומדים לעבור משרד? אחד החלקים החשובים ביותר בכל הובלה בין אם הובלת דירה או הובלת עסק שלא לדבר על הובלת משרד הוא הפרק בו אורזים את הציוד לפני ההובלה. כמובן שעומדת בפניכם האפשרות להזמין שירותי הובלת משרד עם אריזה אך בהנחה שהחלטתם להזמין הובלת משרד ללא אריזה חשוב לבנות תוכנית פעולה.

כל אריזה מתחילה בתכנון. חשבו איזה חדר במשרד הנוכחי עובר אל חדר אחר במשרד החדש וארזו את הציוד תוך שאתם מסמנים את הקרטונים בהתאם, כלומר לפי חדרים. בנוסף מומלץ לערב את צוות העובדים שלכם באריזת המשרד שלכם. זה יצור חוויות וקירבה בין העובדים שלא לדבר על נאמנות למקום העבודה.

איך מזמינים הובלת משרד?

פשוט, פנו אלינו היום להצעת מחיר עבור הובלת משרד בכל קנה מידה ולכל מקום בישראל. אנו נשלח אליכם נציג מומחה הובלות של איגוד ההובלות אשר יסקור את הציוד ואת מסלול ההובלה והוא יספק לכם לוח זמנים מפורט והצעת מחיר בה מפורט תהליך ההובלה.

הובלת משרד עם איגוד ההובלות

תקן ISO 9001 הובלות

  • הובלת משרדים בתקן ISO 9001:2000
  • צוות מובילים מיומן, מקצועי, אדיב ומנוסה!
  • צי משאיות ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות משרדים בפריסה ארצית
  • הובלת משרדים במחירים אטרקטיביים

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים