פעמים רבות פונים אלינו לקוחות אשר זקוקים להובלה קצת שונה. הובלת דירה או הובלת ציוד מועט. לרוב מדובר בסטודנטים או שותפים בדירות. הובלת זאת נקראת הובלה קטנה. איגוד ההובלות מספקת שירותי הובלות קטנות עם צוות המובילים המנוסה בישראל!

טלפון צלצלו עכשיו להזמנת הובלה: 1800-270-170

הובלות לסטודנטים

סטודנטים רבים נרשמים מידי שנה ללימודים גבוהים בערים כמו תל אביב, ירושלים, הרצליה, טבריה והסביבה, באר שבע וכו'. מעצם היותם סטודנטים ובמרבית המקרים זקוקים סטודנטים להובלה קטנה כלומר הובלה של ציוד / ריהוט מועט. לרוב גרים סטודנטים כשותפים בדירות או במגורים של האוניברסיטה / מכללה ולכן השימוש בשירותי הובלות קטנות נפוץ במיוחד בקרב סטודנטים. איגוד ההובלות מספקת שירותי הובלות לסטודנטים בפריסה ארצית עם צוות מובילים מקצועי ומיומן אשר מיומן במתן שירותי הובלות קטנות כגדולות. לרשותנו משאיות בגדלים שונים ואנו ערוכים לספק לכם הובלות מהירות במחירים מעולים.

הובלות לשותפים בדירות

אולי הסיטואציה הכי נפוצה בשוק ההובלות הקטנות היא הובלה של שותף / שותפה בדירה להם אין ציוד רב. פעמים רבות בוחרים צעירים לגרור בעצמם ריהוט בחדרי מדרגות צפופים בתל אביב כדי לחסוך כסף אך לרבים לאיתנו זה נמאס לאחר מספר מעברי דירה ולכן אנו באיגוד ההובלות מספקים שירותי הובלות לשותפים בדירות ולעיתים אף מעמיסים ביחד שני שותפים ופורקים את הציוד לשתי כתובות שונות בהתאם לבקשת השותפים.

הובלות קטנות עם אריזה

אם אין לכם זמן או חשק לארוז ואתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות עם אריזה תוכלו כמובן להזמין שירותים אלו. הובלה עם אריזה מתאימה למי שאין לו זמן לארוז או שלא מעונין בכך. כאשר מזמינים הובלה עם אריזה יגיעו המובילים של איגוד ההובלות מוקדם יותר ביום ההובלה, יארוז את הדירה שלכם ותמשיכו בתהליך ההובלה כרגיל.

הובלות קטנות עם ביטוח

כל סוגי ההובלות בין אם הובלת דירות או הובלת משרדים עם חברת איגוד ההובלות כוללות ביטוח מובנה עד 100,000 ש"ח. ביטוח הובלות מגן עליכם מהלא צפוי. ביטוח הובלות כלול ללא תוספת מחיר! כלומר כל הובלה כוללת ביטוח הובלות ללא תוספת תשלום כלשהו…

למה כדאי לעשות הובלה קטנה עם איגוד הובלות?

תקן ISO 9001 הובלות

  • שירותי הובלות בתקן הקפדני ISO 9001:2000!!
  • צוות מובילים מנוסה ואדיב בעל נסיון עשיר!
  • צי משאיות בגדלים שונים ומרכז שירות טלפוני
  • שירותי הובלות קטנות או גדולות בפריסה ארצית
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד לכל סוגי ההובלות

איגוד הובלות - קבלו הצעת מחיר מהירה

השם שלך (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

ספרו לנו קצת על סוג ההובלה לה אתם זקוקים